Фото
---------------_Хотинська фортеця-----------------18Хотинська фортецяТут знаходився штаб Хотинського повстання 1919 рокуПриміщення міської радиХотинська фортецяХотинська фортецяХотинська фортецяХотинська фортеця
Апрель 2014
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Конкурс на облаштування та використання зупинкового комплексу (автобусних зупинок) на території міста Хотин.

Як уже повідомлялось раніше, що на червневому засіданні виконавчого комітету міської ради затверджено Порядок облаштування та використання зупинкового комплексу на території міста Хотин.

Відповідно до цього Порядку міська рада оголошує конкурс на облаштування та використання зупинкового комплексу (автобусних зупинок) на території міста Хотин.

До участі в конкурсі на право розміщення зупинкового комплексу для провадження підприємницької діяльності на території міста Хотин допускаються юридичні та фізичні особи-підприємці, зареєстровані у м. Хотин, які є платниками податків до міського бюджету.

Для участі в конкурсі фізична чи юридична особа подає до конкурсної комісії міської ради через секретаря заяву із зазначенням:

-               відомості про суб’єкта підприємницької діяльності (назви та місцезнаходження, код ЄДРЮФОП, номер телефону);

-               місцезнаходження зупинкового комплексу;

-               бізнес-план щодо подальшого використання ЗК.

До заяви додаються:

-               документ, що посвідчує фізичну особу-підприємця або представника юридичної особи, їхні повноваження;

-               копії установчих документів, завірені належним чином;

-               оригінал виписки з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, виданої не пізніше ніж за 10 днів до подання заяви;

-               довідка з Державної податкової інспекції про відсутність податкової заборгованості та застави.

До участі в конкурсі не допускаються юридичні та фізичні особи -підприємці, які:

- мають заборгованість по платежах до бюджету та державних цільових фондів;

-   є банкрутами або стосовно яких порушено справу про банкрутство;

-  майно яких перебуває у податковій заставі;

- ліквідовуються.

Прийом заяв на участь у конкурсі проводиться секретарем конкурсної комісії протягом 10 днів з моменту опублікування оголошення.

Конкурсна комісія розглядає заяви претендентів на участь у конкурсі і приймає рішення про допущення претендентів до участі у конкурсі. Інформація про учасників конкурсу до його початку не підлягає розголошенню.

Переможець конкурсу визначається на конкурентних засадах шляхом оцінювання бізнес-планів. Переможцем конкурсу вважається суб’єкт підприємницької діяльності, який запропонував найкращі умови облаштування та використання зупинки громадського транспорту.

Конкурс проводиться за наявності не менше двох претендентів. У разі надходження на конкурс пропозиції лише від одного учасника, конкурсна комісія може прийняти рішення про те, що конкурс не відбувся або про те, щоб передати учаснику право на облаштування та використання зупинки громадського транспорту на запропонованих умовах.

Переможець конкурсу бере на себе зобов’язання забезпечити неухильне виконання обов’язкових умов конкурсу, а саме :

-  облаштувати зупинковий комплекс урнами для сміття,  якісним рекламним освітленням та виконати мощення тротуарною плиткою прилеглої території відповідно до наданого проекту у визначених розмірах за погодженням із виконавчим комітетом;

-   своєчасну оплату платежів до місцевого бюджету;

-    забезпечити об’єкт електроенергією;

-  підтримувати  належний санітарний стан території об’єкта та прилеглій місцевості (по периметру 20 м від споруди ).

3 Responses до “Конкурс на облаштування та використання зупинкового комплексу (автобусних зупинок) на території міста Хотин.”

Добавити коментар